KONST / Litografier / Serigrafi 12297237
nr 1229 7237
Ron Lior
(f. 1971), Sverige
Serigrafi, Signerad, numrerad 193/250, ca 80x53 cm
Ron Lior, bildkonstnär född 1971.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:19:16
300 kr
500 kr